PRACOWNIK KONSTRUKCJI METALOWYCH

Spremberg
Oferta opublikowana12.07.2023
Rodzaj umowyumowa o pracę

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Weinberg 60, 03130 Spremberg, Niemcy

Zakres obowiązków: Praca jako pracownik konstrukcji metalowych. Spawanie metodami MAG. Praca według rysunków technicznych.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 14 EUR

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Data rozpoczęcia: 13.07.2023

Wymagania konieczne

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Ukończone szkolenie zawodowe. Znajomość języka niemieckiego nie jest konieczna ze względu na polską kadrę. Spawanie metodą MAG. Umiejętność czytania rysunków technicznych. Prawo jazdy kat. B. Samodzielność, motywacja, determinacja, dokładność.

Pracodawca

Nazwa: René Pruss Metallbau H. Pruss Spremberg

Adres: René Pruss Metallbau H. Pruss Spremberg Herr Rene Pruss Weinberg 60 03130 Spremberg, Niederlausitz E-mail: Aplikuj

Nazwa Urzędu Pracy: Wojewódzki Urząd Pracy w Zielonej Górze

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: niemiecki

Wymagane dokumenty: CV, certyfikaty