Oferta opublikowana22.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Jana III Sobieskiego 442, 42-580 Wojkowice, powiat: będziński, woj: śląskie

Zakres obowiązków: Praca przy koszeniu trawy,wycince drzew,odśnieżaniu,sprzątaniu działek itp. Umowa o prace na czas określony 3 miesiące. Mozliwość pracy w sobote /wyjazdy w delegacje/.Praca na terenie woj.śląskiego

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 5 000 do 8 000 PLN

Opis wynagrodzenia: 22,00 netto zł/h do 30,00 netto zł/h

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 22.04.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Mile widziane prawo jazdy kat.B Umiejętnośc posługiwania się kosą spalinową- doświadczenie mile widziane.

Pracodawca

Nazwa: Utrzymanie terenów zielonych Łukasz Misterek

Adres: Odrodzenia 80, 41-403 Chełm Śląski, powiat: bieruńsko-lędziński, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: cv