PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-BIUROWY

Rzeszów
Oferta opublikowana30.04.2024
Wymiar etatupełny etat

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków: staż w firmie: Mojainwestycja.pl sp. z o.o. - obsługa urządzeń biurowych; - prowadzenie i archiwizowanie dokumentów firmowych; - przygotowywanie pism i korespondencji firmowej; - kontakt z instytucjami urzędowymi; - obsługa interesantów; - kompletowanie niezbędnej dokumentacji

Rodzaj zatrudnienia: Nie dotyczy

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Stypendium brutto: 1 790,3 PLN

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.06.2024

Data zakończenia: 30.09.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Uprawnienia: PRAWO JAZDY KAT. B

Pracodawca

Nazwa: kontakt przez PUP

Adres: Partyzantów 1A, 35-242 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: OFERTA STAŻU SKIEROWANA JEST DO OSÓB ZAREJSTROWANYCH W POWIATOWYM URZĘDZIE PRACY W RZESZOWIE. CV WRAZ Z PODANIEM NUMERU STANOWISKA ORAZ KLAUZULI PROSZĘ PRZESŁAĆ NA PODANY ADRES E-mail Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie w celu niezbędnym do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko: PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-BIUROWY. zgodnie z art. 6 ust.1 pkt. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) dalej RODO. CV ma być opatrzone klauzulą zgody, dokumenty przesłane bez tej klauzuli nie będą rozpatrywane