Praca od września 2024, lektor języka angielskiego

Mielec
Oferta opublikowana02.06.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaedukacja / szkolenia

Opis oferty pracy

W związku z rozwojem Szkoła Języków Obcych Promar Mielec zaprasza do współpracy w roku szkolnym 2024/2025 osoby z pasją językową, otwarte, ambitne, kochające pracę z dziećmi, młodzieżą, dorosłymi, poszukujące miejsca do rozwoju zawodowego i osobistego.
OFERUJEMY:
- umowę o pracę, umowę zlecenie, własna działalność gospodarcza,
- atrakcyjny system wynagrodzeń,
- szkolenia metodyczne oraz opiekę metodyka,
- pracę w młodym i energicznym zespole,
- zatrudnienie na terenie Mielca i/lub całego powiatu mieleckiego,
- miłą i przyjazną atmosferę pracy.
OBOWIĄZKI:
- przygotowanie programu lekcji,
- prowadzenie zajęć,
- utrzymywanie kontaktu z uczestnikami kursów, lub rodzicami uczestników.
OCZEKUJEMY:
- wykształcenia kierunkowego,
- biegła znajomość języka angielskiego,
- zaangażowania w wykonywaną pracę,
- punktualności, uczciwości, kreatywności.