Pośrednik Nieruchomości - Trójmiasto - Praca Zdalna

Gdańsk
Oferta opublikowana17.05.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Wymiar etatupełny etat
Branżaadministracja biurowa

Opis oferty pracy

Firma Urban Symphony, dynamiczny gracz na rynku nieruchomości, poszukuje zarówno doświadczonych Agentów Nieruchomości, jak i osób ambitnych bez doświadczenia z silną chęcią rozwoju w tej dziedzinie.

Oferujemy preferencyjną stawkę prowizyjną, wyższą niż standardowa, możliwość pracy zdalnej oraz szansę na rozwój zawodowy i zdobywanie doświadczenia w branży nieruchomości. Całość zarobków jest uzależniona od wyników sprzedaży.

Forma Współpracy:

B2B lub zlecenie dla studentów i emerytów.

Obowiązki:

-Zawieranie umów na wyłączność z klientami.
-Składanie raportów trzy razy w tygodniu (poniedziałek, środa, piątek) oraz utrzymywanie stałego kontaktu z centralą.
-Pilnowanie dokładnej dokumentacji i regularne informowanie o bieżących sprawach.
-Wprowadzanie klientów do systemu.
-Wyrabianie minimum sprzedażowego.

Wymagania:
- Doświadczenie w bezpośrednim kontakcie z klientem oraz sprzedaży.
- Chęć rozwoju w branży nieruchomości.
- Posiadanie własnego komputera oraz telefonu.
- Umiejętność składania raportów i utrzymania porządku w dokumentacji.
- Zdolność do samodzielnego zarządzania czasem i elastyczność w pracy zdalnej.
- Ubiór smart casual lub garniturowy.

Oferujemy:
- Preferencyjną stawkę wynagrodzenia.
- Swobodę w organizacji czasu pracy, eliminując konieczność codziennego dojazdu do biura.
- Pomoc w tworzeniu profesjonalnego profilu agenta na platformach społecznościowych.
- Możliwość osiągnięcia znacznych dochodów.