POMOC KUCHENNA- ZMYWAK

Gdańsk
Oferta opublikowana13.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżahotelarstwo / gastronomia / turystyka

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Chmielna 10, 80-748 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: Zmywanie naczyń kuchennych oraz restauracyjnych, dbanie o porządek i przestrzeganie zasad BHP oraz higieny pracy, współpraca z całym zespołem. Praca od poniedziałku do niedzieli (zgodnie z grafikiem ustalonym z pracodawcą).

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: inna

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 400 PLN

Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie do ustalenia indywidualnie z pracodawcą, uzależnione będzie od posiadanych umiejętności i kwalifikacji. Pracodawca oferuje specjalne stawki dla członków zespołu, a także ich przyjaciół i rodzin podczas podróży i pobytu w hotelach firmy, wsparcie w naukę i rozwój już od pierwszego dnia pracy, indywidualny plan rozwoju oraz nieograniczony dostęp do ponad 20 tysięcy modułów i programów szkoleniowych w ramach Radisson Academy. Uczestniczenie i prowadzenie Odpowiedzialnego Biznesu każdego dnia razem z członkami zespołu w hotelu i w lokalnych społecznościach, stabilne zatrudnienie oraz fantastyczną atmosferę pracy w doskonałej lokalizacji, prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, ubezpieczenie grupowe, Program Poleceń Pracowniczych, pyszne obiady.

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca w wolne dni

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 13.05.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku, zaangażowanie, sumienność, dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole, aktualne badania SANEPID, bądź chęć do ich wykonania.

Pracodawca

Nazwa: Deo Hotel Sp. z.o.o. Sp. k.

Adres: Lastadia 41, 80-880 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Gdański Urząd Pracy

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: -