POMOC CUKIERNIKA

Kolbudy
Oferta opublikowana18.04.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Plac Kaszubski 3, 83-050 Kolbudy, powiat: gdański, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: Rodzinna firma Bez Cukrzenia mieszcząca się w Kolbudach koło Gdańska, w związku ze swoim rozwojem, szuka osób do swojego zespołu na weekendy i dni wolne od nauki (w wakacje i ferie wchodzą w grę również zmiany w środku tygodnia). Specjalizujemy się w wyrobach cukierniczych wegańskich, bez dodatku cukru i tylko z naturalnych składników. Zakres obowiązków: - zmywanie naczyń i przyrządów cukierniczych (ręcznie i przy użyciu zmywarki), - dbanie o porządek, czystość i higienę w miejscu wykonywania pracy swojej jaki i cukiernika, - wypiekanie wyrobów cukierniczych zgodnie z wewnętrznymi procedurami (wszystkiego Cię nauczymy), - dbanie o jakość i świeżość wypiekanych produktów, Pracujemy zespołowo, uzupełniamy się w obowiązkach, a więc zakres powyższych prac najczęściej dzieli się na kilka osób. Mimo to, ze względu na sytuacje awaryjne oraz większą elastyczność w grafiku będziemy liczyć na Twoją samodzielność.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN

Opis wynagrodzenia: . Firma oferuje - forma zatrudnienia: umowa zlecenie, - wynagrodzenie: z racji, że wszystkiego musimy nauczyć Cię od podstaw startujemy od 27,70 zł/h brutto, czyli uczeń/student tyle otrzyma na rękę. Od 1 lipca 28,10 zł/h. - premie sprzedażowe oraz świąteczne, - zniżki pracownicze, - szkolenie.

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 18.04.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: do swojej rodzinnej firmy poszukujemy osób, które: chcą do nas przyjść na dłużej, a nie na chwilę, lubią piec, gotować i mają podstawowe doświadczenie (super będzie, jeśli nie zrobisz sobie krzywdy nożem, coś wymieszasz, coś wygnieciesz, umiesz czytać ze zrozumieniem receptury i posługiwać się kalkulatorem), chętne do uczenia się (jesteśmy cukiernią specjalistyczną skierowaną do alergików, osób z wykluczeniami dietetycznymi, cukrzycą i osób chcących zdrowo się odżywiać), posiadają aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne lub są gotowe do zrobienia tych badań, są pozytywnie nastawione z dobrą energią, są gotowe do pracy fizycznej oraz otwarte na realizację różnych zadań, znają język polski w mowie i piśmie, są dyspozycyjne od godzin porannych, są uczniami/studentami.

Pracodawca

Nazwa: Bez Cukrzenia Agata Aftyka

Adres: Plac Kaszubski 3, 83-050 Kolbudy, powiat: gdański, woj: pomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Gdański Urząd Pracy

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego cv oraz dyspozycyjności drogą mailową: Aplikuj