Oferta opublikowana16.05.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżahotelarstwo / gastronomia / turystyka

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Widok 9, 00-023 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: Sprzątanie pokoi hotelowych z wysoką dokładnością. Ścielenie łóżek, mycie łazienek, usuwanie kurzu. Brak kuchni w pokojach hotelowych. Standardowo 1 pokój sprzątamy około 30 min. Praca zgodnie z grafikiem, dni i godziny pracy do ustalenia. Praca w Warszawie, pracodawca zapewnia dodatek miesięczny na kartę miejską w wysokości 100 zł oraz darmowe obiady w miejscu wykonywania zlecenia. Wynagrodzenie brutto 29 zł/ godzinę.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto: od 29 PLN

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 16.05.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Poziom wykształcenia- podstawowe. Wymagana umiejętność UA3/Sprzątanie ( w tym hotelarstwo), zwinność, wyczucie czystości miejsca, dokładność, zaangażowanie, sumienność. Minimum 6 miesięcy doświadczenia jako pokojowa.

Pracodawca

Nazwa: Polished Cleaning Services Sp. z o.o.

Adres: Pomorska 15, 05-820 Piastów, powiat: pruszkowski, woj: mazowieckie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pruszkowie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV lub skierowanie