Operator Produkcji - umowa o pracę! Konkretna oferta!

Tczew
Oferta opublikowana22.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Opis oferty pracy

W centrum uwagi EWL Group zawsze są ludzie. Jesteśmy firmą, która buduje i rozwija różnorodność dzięki swoim pracownikom. Dostarczamy rozwiązania w zakresie HR, oferujemy usługi rekrutacji pracowników stałych i tymczasowych oraz usługi typu outsourcing we wszystkich sektorach.

Zakres obowiązków:

- Montaż podzespołów elektronicznych, wiązek kablowych
- Dostarczanie komponentów do produkcji urządzeń elektronicznych
- Współpraca z innymi działami firmy
- Dbanie o wysoką jakość wykonywanych zadań

Od kandydatów oczekujemy:

- Podstawowa znajomość obsługi komputera
- Dobra organizacja pracy
- Spostrzegawczość i zaangażowanie
- Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

- Umowę o pracę z możliwością przejścia bezpośrednio do klienta
- Premię miesięczną uznaniową i frekwencyjną
- Dodatek za pracę w nadgodzinach
- Programy motywacyjne: nagrody finansowe za zaangażowanie