OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ DO PRZETWÓRSTWA TWORZYW SZTUCZNYCH - OPERATOR MASZYN WTRYSKOWYCH

Bydgoszcz
Oferta opublikowana06.05.2024
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków: - odbiór plastikowych detali z maszyny wtryskowej, - prace montażowe, - kontrola jakości wytwarzanych produktów, - uzupełnianie dokumentacji produkcyjnej.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa agencyjna

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: trzy zmiany

Wynagrodzenie brutto: od 27,7

Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie brutto ( 20zł brutto + 20% dodatku do godzin nocnych + premia do 1000 zł brutto miesięczna)

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Praca tymczasowa: 1

Data rozpoczęcia: 06.05.2024

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Brak

Pracodawca

Nazwa: kontakt przez OHP

Adres: Glinki 140, 85-861 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP