Oferta pracy przedstawiciel handlowy agencji pracy

Poznań
Oferta opublikowana10.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżasprzedaż i obsługa klienta

Opis oferty pracy

Oferujemy pracowników z następujących branż:
Przemysł przetwórstwa metali: spawacze MIG, MAG, TIG, monterzy konstrukcji stalowych, ślusarze,
Budowa: pracownicy ogólnobudowlani, elektromonterzy, monterzy ociepleń budynków, murarze, dekarze,
Produkcja: pracownicy produkcji niższego szczebla, pracownicy ubojni, magazynierzy, pakowacze, sprzątaczki, operatorzy wózków widłowych.

Realizujemy duże zlecenia, od 20 osób do jednego zakładu wzwyż. Poszukujemy odpowiedzialnego przedstawiciela handlowego, zainteresowanego zarabianiem konkretnych pieniędzy. Mile widziani byli pracownicy innych agencji pracy.

Twój zakres obowiązków

aktywne pozyskiwanie nowych Klientów biznesowych w zakresie sprzedaży usług pracy tymczasowej Agencji Pracy;
przygotowanie ofert handlowych, prowadzenie rozmów i negocjowanie warunków współpracy;
prowadzenie spotkań handlowych (prezentacje, ofertowanie, negocjacje umów);
nadzór nad prawidłową realizacją kontraktów handlowych;
budowanie długofalowych relacji z Klientami;

Nasze wymagania

doświadczenie w sprzedaży B2B;
doświadczenie w pozyskiwaniu i obsłudze kontraktów dla klientów biznesowych;
umiejętności sprzedażowe, negocjacyjne i analityczne;

To oferujemy

zatrudnienie okres próbny: umowa zlecenie, potem umowa o pracę lub B2B,
atrakcyjne wynagrodzenie % od każdej przepracowanej godziny pracownika (bez podstawy);
szkolenia umożliwiające stałe podnoszenie kwalifikacji i rozwój kompetencji;

Więcej informacji: @ lub +48 453 - pokaż numer telefonu -