MONTER INSTALACJI SANITARNYCH I HVAC

Jaworzno
Oferta opublikowana22.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Opis oferty pracy

NOWREM GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Firma – Integrator technologii budowlanych i systemów instalacyjnych zatrudni pracowników na stanowisku:

Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia, kwalifikacji i umiejętności.
Miejsce zatrudnienia: Jaworzno.

Zakres obowiązków:
• montaż instalacji: klimatyzacyjnych i wentylacyjnych,
• montaż instalacji: wodnych, kanalizacyjnych i c.o.,
• montaż urządzeń: klimatyzacyjnych i wentylacyjnych,
• montaż urządzeń: wodnych, kanalizacyjnych, c.o.,
• wykonywanie prac związanych z budową nowych/ przebudową istniejących instalacji sanitarnych: klimatyzacyjnych, wentylacyjnych, wodnych, kanalizacyjnych i c.o.,
• utrzymanie i bieżące serwisowanie urządzeń i instalacji.

Wymagania:
• wykształcenie min. średnie-techniczne,
• doświadczenie na podobnym stanowisku min. 5 lat,
• praktyczna wiedza w zakresie montażu instalacji: klimatyzacyjnych i wentylacyjnych,
• praktyczna wiedza w zakresie montażu instalacji: wodnych, kanalizacyjnych, c.o.,
• znajomość branży sanitarnej,
• znajomość branży HVAC,
• umiejętność czytania i interpretowania schematów,
• praktyczna obsługa maszyn, urządzeń i elektronarzędzi hydraulicznych,
• prawo jazdy kat. „B”,
• uprawnienia energetyczne SEP – dodatkowy atut,
• uprawnienia F-gaz/doświadczenie w branży klimatyzacyjnej – dodatkowy atut,
• certyfikaty, autoryzacje producentów do montażu urządzeń – dodatkowy atut.

Oferujemy:
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• pakiet socjalno- pracowniczy,
• rozwój oraz podnoszenie kwalifikacji poprzez ustawiczne szkolenia branżowe,
• profesjonalne zaplecze techniczne,
• telefon komórkowy służbowy,
• samochód służbowy w godzinach pracy,
• niezbędne, profesjonalne narzędzia pracy,
• Karta multisport.