MECHANIK UTRZYMANIA RUCHU (NR 1117)

Bydgoszcz
Oferta opublikowana23.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: WITEBSKA 27, 85-778 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków: Do podstawowych obowiązków pracownika będzie należeć wykonywanie przeglądów maszyn i urządzeń produkcyjnych oraz instalacji w firmie wraz z dokonywaniem podstawowych czynności serwisowych (np. przegląd sterowania, działania zabezpieczeń, osłon, wymiana oleju, filtrów, pasów klinowych uzupełnienie oznaczeń itp.). Przeglądy mają na celu utrzymanie należytego stanu technicznego i BHP urządzeń. Ponadto wykonywanie oprzyrządowania produkcyjnego, diagnozowanie usterek, usuwanie awarii i udział w remontach i modernizacjach oraz pracach instalacyjno montażowych. Wyposażenie techniczne zakładu obejmuje prasy mechaniczne i hydrauliczne, zaginarki blach, giętarki i zaciskarki rur, wiertarki, ploter CNC, wypalarki plazmowe i laserowe, roboty spawalnicze i spawarki, urządzenia poligraficzne, gilotyny, tokarki, kotłownie gazowe, sprężarki powietrzne, instalację sprężonego powietrza itp. Oferujemy: - stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, - zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy, - pracę jednozmianową (sporadycznie możliwe awarie na drugiej zmianie), - pracę w zespole z osobami doświadczonymi, - nabycie różnorodnych umiejętności dotyczących zróżnicowanych typów urządzeń, - pokrycie kosztów szkoleń, nabycia i odnowienia uprawnień, - wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia, - przelew wynagrodzenia zawsze na czas, - miłą atmosferę w pracy.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 6 200 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 23.04.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: - umiejętności wykonywania serwisowych prac mechaniczno - ślusarskich, - obsługa elektronarzędzi, - mile widziana umiejętność frezowania i/lub toczenia, - mile widziana znajomość zagadnień wykonywania i napraw narzędzi do pras itp.

Pracodawca

Nazwa: ERPLAST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: WITEBSKA 27, 85-778 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Kontakt osobisty: ERPLAST Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością ul. Witebska 27 85-778 Bydgoszcz - p. Magdalena Rafińska lub CV należy przesłać na adres e-mail: Aplikuj lub tel. 781-690-694 - p. Magdalena Rafińska