MECHANIK MASZYN ROLNICZYCH

Burkau
Oferta opublikowana10.07.2023
Rodzaj umowyumowa o pracę
Branżainżynieria

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Säuritzer Str. 2, 01906 Burkau, Niemcy

Zakres obowiązków: • montaż i demontaż przyrządów • eliminowanie usterek • przeprowadzanie prac konserwacyjnych

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 16 EUR

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Data rozpoczęcia: 17.07.2023

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie zawodowe

Języki: niemiecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 1

Inne wymagania: • Wykształcenie: technik mechanik • Doświadczenie zawodowe: wymagane na podobnym stanowisku • Znajomość języków: niemiecki – średnio zaawansowany w mowie i w piśmie (B1) • Wymagane prawo jazdy kat. B • Mile widziane prawo jazdy kat. L i T

Pracodawca

Nazwa: Titan Machinery Deutschland GmbH

Adres: Pani Richter 0049 35953 2751 Aplikuj

Nazwa Urzędu Pracy: Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: niemiecki

Wymagane dokumenty: CV