MECHANIK MASZYN I URZĄDZEŃ

Pniewy
Oferta opublikowana30.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżainżynieria

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: WRONIECKA 56, 62-045 Pniewy, powiat: szamotulski, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków: - bieżące naprawy maszyn i urządzeń, - wykonywanie okresowych przeglądów maszyn i urządzeń wg harmonogramu, - prace warsztatowe,

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: trzy zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 01.05.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: zasadnicze branżowe

Uprawnienia: doświadczenie zawodowe minimum 1 rok

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 1

Inne wymagania: - wykształcenie zawodowe mechanik lub obróbka skrawaniem, - ZAWODY POKREWNE: - ślusarz, tokarz, obróbka skrawaniem !!!! - mile widziane uprawnienia UDT, - praca w porze nocnej, - umowa na czas określony 33 miesiące, następna na czas nieokreślony, - pozostałe warunki pracy i płacy do uzgodnienia,

Pracodawca

Nazwa: POSTĘP SP. Z O. O.

Adres: WRONIECKA 56, 62-045 Pniewy, powiat: szamotulski, woj: wielkopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szamotułach

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: - CV,