MASZYNISTA URZĄDZEŃ NA OCZYSZCZALNI ŚCIEKÓW

Tarnów Bycki
Oferta opublikowana05.03.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżatransport / spedycja / logistyka

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 67-115 Tarnów Bycki, powiat: nowosolski, woj: lubuskie

Zakres obowiązków: M. in. utrzymanie wszystkich obiektów oczyszczalni ścieków w ciągłym ruchu eksploatacyjnym, sporządzanie raportów dziennych i okresowych pracy oczyszczalni, nadzorowanie procesów technicznych oraz kontrola i obsługa urządzeń na oczyszczalni ścieków. Konserwacja i naprawy maszyn i urządzeń na oczyszczalni ścieków, prace porządkowe na terenie oczyszczalni ścieków, w tym budynków. Utrzymanie porządku i czystości w obrębie powierzonego obiektu. Pozostanie do dyspozycji przełożonego bez względu na czas pracy w przypadku awarii. Praca w ruchu ciągłym w godzinach 7.00-15, 14.00-22.00, wg grafiku.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: ruch ciągły

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 432 PLN

Opis wynagrodzenia: 27,70 zł brutto za godzinę x 160 godzin

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 11.03.2024

Wymagania pożądne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Uprawnienia: prawo jazdy kat B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Uprawnienia elektryczne SEP do 1kV, elastyczność, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy, zaangażowanie, komunikacja, chęci do pracy- konieczne. Doświadczenie zawodowe min. 5 lat w pracy na oczyszczalni- pożądane

Pracodawca

Nazwa: Zakład Gospodarki Komunalnej w Bytomiu Odrzańskim

Adres: MŁYŃSKA 15, 67-115 Bytom Odrzański, powiat: nowosolski, woj: lubuskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nowej Soli

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV+ skierowanie do pracy dla osób zarejestrowanych w PUP