MALARZ SAMOCHODOWY - LAKIERNIK

Skien
Oferta opublikowana01.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Branżaprodukcja

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Bedriftsvegen 36, 3735 Skien, Norwegia

Zakres obowiązków: Wykonywanie wszelkich prac związanych z naprawami lakierniczymi pojazdów. Przygotowanie sprzętu lakierniczego, szlifowanie i przygotowanie karoserii, wybieranie, dopasowywanie i mieszanie kolorów, nakładanie powłok gruntujących, głównych i wykończeniowych, czyszczenie i konserwacja sprzętu.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Liczba godzin w tygodniu: 37.5

Wynagrodzenie brutto: od 290 NOK

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: TAK

Data rozpoczęcia: 08.05.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, mechaniczne, kierunek: malarz samochodowy/lakiernik/blacharz - preferowane

Języki: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Uprawnienia: bez nałogów

Wymagania pożądne

Języki: norweski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 3

Inne wymagania: Punktualność, zorganizowanie, solidność i dokładność, umiejętność pracy zespołowej i indywidualnej, umiejętność pracy zgodnie z pisemnymi instrukcjami i prowadzenia dokumentacji, dobre zdolności komunikacyjne, preferowana wiedza z procesu naprawy samochodów techniką SMART – w razie potrzeby – zapewnione przeszkolenie, prawo jazdy kat. B. Wymagane w pracy jako malarz samochodowy/lakiernik/blacharz – co najmniej 3 lata.

Pracodawca

Nazwa: Balder Bilskade

Adres: Tel. 85 74 97 235 WUP w Białymstoku, ul. Pogodna 22 15-354 Białystok

Nazwa Urzędu Pracy: Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku

Sposób aplikowania: do doradcy EURES z WUP

Język aplikacji: angielski

Wymagane dokumenty: CV/referencje