Magazynier z UDT

Gdynia
Oferta opublikowana14.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna
Dla naszego Klienta, niekwestionowanego lidera w swoim sektorze oraz cenionego Pracodawcy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

MAGAZYNIER Z UPRAWNIENIAMI UDT NA WÓZKI WIDŁOWE

Lokalizacja: Miszewko k/Gdyni, woj. pomorskie

Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • współpracę od poniedziałku do piątku w systemie III zmianowym 06:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00,
  • wynagrodzenie podstawowe w wysokości 5 000 zł/mc brutto (w okresie próbnym 4 700 zł/mc brutto),
  • system premiowy - kwartalny,
  • atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych (karta sportowa, prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne, paczki świąteczne, dofinansowanie posiłków),
  • dodatkowe dwa dni wolne od pracy (Wielki Piątek, Wigilia),
  • parking dla pracowników oraz dofinansowanie do dojazdów,
  • pełne szkolenie stanowiskowe,
  • przyjazną atmosferę pracy.
Zadania:
  • obsługa wózka widłowego, rozładowywanie oraz załadowywanie towarów,
  • profesjonalne przygotowanie towaru do produkcji na podstawie systemowych zleceń
  • raportowanie dokonanych operacji w systemie,
  • wystawianie dokumentów przewozowych,
  • rozładunek, identyfikacja oraz liczenie towaru.
Wymagania:
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT - warunek konieczny
  • wykształcenie średnie – warunek konieczny,
  • znajomość obsługi komputera - warunek konieczny,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki,
  • gotowość do pracy zmianowej.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie swojego CV poprzez formularz aplikacyjny lub kontakt telefoniczny pod numerem Aplikuj "
Wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacji. W przypadku braku zgody, zgłoszenie rekrutacyjne nie zostanie uwzględnione w procesie rekrutacji.

Workhouse4you(c.23651)