Oferta opublikowana23.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżatransport / spedycja / logistyka

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Rybnicka 14c, 44-335 Jastrzębie-Zdrój, powiat: m. Jastrzębie-Zdrój, woj: śląskie

Zakres obowiązków: Planowanie i nadzorowanie procesów logistycznych w transporcie drogowym oraz morskim; współpraca z firmami kurierskimi oraz ze spedycjami/ armatorami drogowymi, morskimi i lotniczymi; przygotowywanie dokumentacji niezbędnej do wysyłek i odpraw celnych eksportowych i importowych; kontrola zwrotów i reklamacji, terminowe rozpatrywanie reklamacji; organizowanie wysyłek towaru do klienta, wystawianie faktur oraz dokumentów wysyłkowych; współpraca z pracownikami centrum dystrybucyjnego w zakresie przyjmowania i wydawania towarów; bieżąca kontrola i analiza kosztów; optymalizacja kosztów logistycznych; ścisła współpraca z innymi działami firmy.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 5 000 do 8 000 PLN

Opis wynagrodzenia: Praca od 8:00 do 16:00

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 23.04.2024

Wymagania konieczne

Języki: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Uprawnienia: wykształcenie średnie, wyższe mile widziane, chęć do nauki, inicjatywa, energia w działaniu i doskonałe zdolności interpersonalne, bardzo dobra znajomość programu MS EXCEL, doświadczenie w spedycji morskiej, doświadczenie przy współpracy z agencjami celnymi, bardzo dobra organizacja pracy (umiejętność ustalania priorytetów), umiejętność pracy pod presją czasu, dokładność, zaangażowanie i proaktywne podejście do realizowanych zadań, pewność siebie, znajomość procedur transportowych, eksportowych i celnych, umiejętność pracy w dynamicznym środowisku, pod presją czasu i wyniku, komunikatywność

Wymagania pożądne

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Pracodawca

Nazwa: PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "CARBOTEX" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: Rybnicka 14c, 44-335 Jastrzębie-Zdrój, powiat: m. Jastrzębie-Zdrój, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: dokumenty aplikacyjne należy przesyłać na adres e-mail: Aplikuj