LEKTOR JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Krynica-Zdrój
Oferta opublikowana02.05.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżaedukacja / szkolenia

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 33-380 Krynica-Zdrój 1/204, powiat: nowosądecki, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: Prowadzenie grupowych zajęć języka angielskiego z dziećmi w wieku przedszkolnym oraz szkolnym. Udział w szkoleniu wdrażającym oraz innych szkoleniach w ciągu roku szkolnego wynikających z planu pracy. Prowadzenie zajęć według określonych wytycznych i planu udostępnionego przez pracodawcę. Praca w Krynicy-Zdroju.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto: od 65 PLN

Opis wynagrodzenia: stawka godzinowa 65 zł brutto

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.09.2024

Data zakończenia: 30.06.2025

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Języki: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Uprawnienia: pracowitość, punktualność, umiejętność dobrej organizacji pracy, umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność i wysoka kultura osobista, bardzo dobra obsługa komputera

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie: B2 - wyższy średnio zaawansowany

Pracodawca

Nazwa: LANGO.STUDIO Agnieszka Rzeszuto

Adres: 34-643 Jurków 240, powiat: limanowski, woj: małopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: angielski

Wymagane dokumenty: Brak danych.