Stolarz/Dekarz/Cieśla konstrukcyjny. Niemcy

Wrocław
Oferta opublikowana22.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Opis oferty pracy

Niemiecka firma producent KIRST, która od 40 lat zajmuje się produkcją drewnianych stajni i boksów dla koni, chętnie zatrudni do swojego zespołu parę osób.
Stolarz/Dekarz/Cieśla konstrukcyjny
Niemiecka umowa.
Miejsce pracy: Niemcy: Nadrenia-Palatynat. Irmenach, 56843 (okolice Wiesbaden).
Inwestycja: produkowanie drewnianych boksów dla koni.
Stawka: 15-18 euro/h.
Zadania:
 Prace dekarskie, stolarskie,
 Prace montażowe i budowlane przy stajniach dla koni.
 Praca z drewnem.

Dla nas ważne, żeby pracownik miał:
 Chęć do pracy i zaangażowanie,
 Prawo jazdy kat. B – warunek konieczny, kat. C – mile widziana,
 Zdolności i praktyki w pracach związanych z drewna,
 Znajomość j. niemieckiego do komunikacji.

Pracując z nami, będziesz miał:
 Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony,
 Zjazdy do Polski do ustalenia z szefem,
 Pracę od poniedziałku do piątku, od 7.30 do 16.30 oraz w sobotę dla chętnych,
 Pierwsze 3 mc pracodawca opłaca, potem pomaga w znalezieniu innego.

Zjazdy urlopowe do Polski są we własnym zakresie.

Taka oferta może się nie powtórzyć!

502 - pokaż numer telefonu - (WhatsApp) / 533 - pokaż numer telefonu - lub pisz sms „Kirst”

CV lub krótką notatkę na temat swojego doświadczenia na @

Nr wpisu do rejestru 13 471