KIEROWNIK SEKCJI /SEKCJA MEDYCZNA/ (NR 1106)

Bydgoszcz
Oferta opublikowana23.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Gdańska 147, 85-915 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków: Całokształt zadań związanych z organizacją, realizacją i kontrolą przedsięwzięć związanych z funkcjonowaniem sekcji medycznej, m.in. utrzymywanie nakazanych zapasów bieżących i mobilizacyjnych zgodnie z należnościami dla WOG oraz jednostek przez WOG mobilizowanych; opracowywanie planu rzeczowo finansowego oraz nadzór nad wydatkowaniem przydzielonych środków finansowych; organizowanie i egzekwowanie efektywnego systemu eksploatacji i remontów sprzętu sekcji medycznej; udział w planowaniu wykonywania zadań związanych z osiąganiem wyższych stanów gotowości bojowej oraz prowadzenie dokumentacji gotowości mobilizacyjnej i bojowej; pozyskiwanie sprzętu medycznego oraz produktów leczniczych w wyniku planowania w ramach Centralnych Planów Rzeczowych oraz Planów Modernizacji Technicznej; zabezpieczenie działalności Służby Medycyny Pracy poprzez prowadzenie procedur mających na celu podpisanie umowy z podmiotami zewnętrznymi; kontraktowanie świadczeń zdrowotnych; realizacja zakupów sprzętu oraz medycznych środków materiałowych.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 5 490 PLN

Opis wynagrodzenia: plus dodatek za wysługę lat

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 06.05.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Uprawnienia: obsługa programu: Pakiet MS OFFICE

Wymagania pożądne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 6

Inne wymagania: WYMAGANIA NIEZBĘDNE: - Wykształcenie - min. średnie preferowane wyższe (zarządzanie, logistyka); - Doświadczenie - 6-letni staż pracy w obszarze zamówień komórki logistycznej na samodzielnym stanowisku pracy; - Zakres wiedzy znajomość przepisów z zakresu prawo zamówień publicznych, bardzo dobra znajomość zasad obiegu dokumentacji logistyczno - finansowej; obsługa pakietu MS OFFICE; - Predyspozycje osobowościowe: - samodzielność, - umiejętność kierowania zespołem, - komunikatywność; - asertywność, - sumienność i dokładność, systematyczność, terminowość, - umiejętność pracy pod presją czasu, - właściwa postawa etyczna

Pracodawca

Nazwa: 11 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY

Adres: Gdańska 147, 85-915 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV WRAZ Z WYPEŁNIONYMI ZAŁĄCZNIKAMI PRZESYŁAĆ NA ADRES: Aplikuj Skontaktujemy się z kandydatami wybranymi przez Komisję.