KIEROWCA CIĘŻARÓWKI

Jihlava
Oferta opublikowana24.03.2022
Rodzaj umowyumowa o pracę
Branżatransport / spedycja / logistyka

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Jiráskova 1424/78, JIHLAVA, Czechy

Zakres obowiązków: Prowadzenie ciężarówek w ruchu wewnętrznym na terenie Czech. Dostawa produktów spożywczych nowymi samochodami Mercedes-Benz. 6 dni w pracy, 3 dni w domu.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 43 000 CZK

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Data rozpoczęcia: 01.04.2022

Wymagania konieczne

Języki: czeski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C + E

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Prawo jazdy kat CE, karta kierowcy, dobry stan zdrowia

Pracodawca

Nazwa: ICOM transport a.s.

Adres: Monika Varmužová kontakt w godz 7-14 Jiráskova 1424/78, Jihlava 0042006 773 222 Aplikuj

Nazwa Urzędu Pracy: Wojewódzki Urząd Pracy w Opolu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski, czeski

Wymagane dokumenty: CV (w temacie maila należy wpisać EURES: Řidič/ka kamionu tuzemská doprava)