Kierowca autobusu kat. D - Pruszcz Gdański i okolice

Rusocin Praca Sezonowa
Oferta opublikowana23.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżatransport / spedycja / logistyka
W związku z rozwojem naszej firmy Marek Salewski Firma Transportowa, poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku:
Kierowca autobusu powyżej 15 osób.

Zakres obowiązków na tym stanowisku obejmuje:
- bezpieczny przewóz pracowników do i z zakładu pracy
- prowadzenie autobusu zgodnie z zasadami ruchu drogowego, prawidłowa eksploatacja autobusu, dbanie o powierzone mienie.

Wymagania stawiane kandydatom na to stanowisko:
- prawo jazdy kat. D
- świadectwo kwalifikacji zawodowej w zakresie przewozu osób

Poszukujemy zarówno osób bez doświadczenia, świeżo po kursie jak i doświadczonych kierowców. Najlepiej z okolic Rusocina i Pruszcza Gdańskiego.
Oferujemy możliwość ustalenia elastycznego grafiku.

Praca jest lekka, na miejscu, w ciągu dnia jest czas na zjechanie do domu - po więcej informacji zapraszam do kontaktu: