Oferta opublikowana08.04.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżasprzedaż i obsługa klienta

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Paderewskiego 7, 87-140 Chełmża, powiat: toruński, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków: 1) przyjmowanie dostaw towarów do punktu sprzedaży; 2) przygotowywanie towarów do sprzedaży, ich wyeksponowanie i oznaczanie; 3) zapewnienie odpowiednich warunków przechowywania towarów w punkcie sprzedaży; 4) pilnowanie jakości oraz ważności terminów sprzedawanych towarów; 5) przestrzeganie warunków sanitarnych oraz dbanie o czystość i estetykę miejsca sprzedaży; 6) obsługiwanie klientów punktu sprzedaży, zawieranie transakcji sprzedaży i wydawanie dokumentów z nią związanych; 7) dokonywanie rozliczeń finansowych po zakończonej pracy łącznie z zabezpieczaniem utargów.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 08.04.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: podstawowe

Uprawnienia: kasa fiskalna , obsługa terminali kart płatniczych

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: [Umiejętność 1] : doświadczenie

Pracodawca

Nazwa: HR OLEKSANDR HRITCHYN

Adres: Wysoka 8/2, 85-323 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: cv