INTENDENT (PRZEDSZKOLNY)

Legionowo
Oferta opublikowana15.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Królowej Jadwigi 7, 01-120 Legionowo, powiat: legionowski, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: Zaopatrzenie w artykuły żywnościowe. Przyjmowanie od dostawców towaru. Planowanie jadłospisów. Pełnienie nadzoru nad prawidłowym funkcjonowaniem kuchni oraz prawidłowym porcjowaniem posiłków przez personel obsługowy. Przestrzeganie zasad HACCP. Systematyczne prowadzenie karty kontroli. Zakup środków czystości na potrzeby kuchni. Składanie do księgowości miesięcznych zestawień. Umożliwienie komisji spisu z natury artykułów żywnościowych znajdujących się w magazynach. Odbieranie faktur VAT za zakupione surowce i produkty spożywcze oraz prowadzenie rejestru faktur. Naliczenie odpłatności za pobyt w przedszkolu oraz ustawowych odsetek. Dokonywanie odpisu dzieci nieobecnych. Weryfikacja wyciągów bankowych. Tworzenie wykazów rodziców zalegających z odpłatnościami, wysyłanie upomnień itp.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 492 PLN

Opis wynagrodzenia: 4492 zł + dodatek za wysługę lat

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.09.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie zawodowe

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 2

Inne wymagania: Wykształcenie: średnie lub zawodowe z doświadczeniem min. 2 letnim.

Pracodawca

Nazwa: Zespół Szkolno- Przedszkolny Nr 3 w Legionowie

Adres: Królowej Jadwigi 7, 01-120 Legionowo, powiat: legionowski, woj: mazowieckie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Legionowie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV