GOSPODARZ NA TERENIE RODZINNYCH OGRODÓW DZIAŁKOWYCH UL. ALEJA MIŁA I POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH W PRUDNIKU

Prudnik
Oferta opublikowana16.05.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Prudnik, powiat: prudnicki, woj: opolskie

Zakres obowiązków: • Podstawianie śmietników do wywozu w ustalonym terminie. • Wykonywanie drobnych napraw na terenie ogrodu działkowego. • Prowadzenie kontaktu z działkowcami danego sektora w celu rozwiązywania bieżących problemów.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Liczba godzin w tygodniu: 5

Wynagrodzenie brutto: od 27,7

Opis wynagrodzenia: umowa zlecenie obejmuje 20h miesięcznie

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Wymagania konieczne

Uprawnienia: • Komunikatywność i umiejętność pracy z ludźmi. • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych obowiązków. • Umiejętność organizacji pracy własnej. (wymagany staż - lata: 1)

Pracodawca

Nazwa: kontakt przez OHP

Adres: Prężyńska 3-5-7, 48-200 Prudnik, powiat: prudnicki, woj: opolskie

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP