FRYZJER

Jarosławiec
Oferta opublikowana09.05.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżauroda / rekreacja / zdrowy styl życia

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Uzdrowiskowa 15/7, 76-107 Jarosławiec, powiat: sławieński, woj: zachodniopomorskie

Zakres obowiązków: Zakres obowiązków: wykonywanie zabiegów fryzjerskich zgodnymi z życzeniami klientów doradzanie w wyborze odpowiedniej fryzury strzyżenie i modelowanie przeprowadzanie zabiegów koloryzacji włosów praca w recepcji SPA: sprzedawanie produktów i usług kosmetycznych/ fryzjerskich Wymagamy: wykształcenie zawodowe jako fryzjer sumienność dokładność mile widziane dodatkowe kursy fryzjerskie, kosmetyczne lub masażu Zalety podjęcia pracy w naszym Resorcie: atrakcyjne zarobki z możliwością awansu praca w renomowanym obiekcie z możliwością rozwoju zapewniamy możliwość zakwaterowania

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto: od 7 000 PLN

Zapewnienie wyżywienia: TAK

Zapewnienie zakwaterowania:: TAK

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 13.05.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: zasadnicze branżowe

Pracodawca

Nazwa: PANORAMA MORSKA HARATYK LESZEK

Adres: Uzdrowiskowa 15/7, 76-107 Jarosławiec, powiat: sławieński, woj: zachodniopomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sławnie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Brak danych.