Oferta opublikowana01.06.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaopieka zdrowotna
Rehus usługi rehabilitacyjne Joanna Rzepecka poszukuje fizjoterapeuty / fizjoterapeutki na pełen etat

Jeśli jesteś osoba ambitną i pragniesz rozwijać skrzydła w branży ta oferta jest dla Ciebie! Poszukujemy do współpracy osób zdeterminowanych do działania, otwartych oraz chętnych na współpracę. Dołącz do zespołu firmy Rehus, pracodawcy stabilnego i nowoczesnego, stawiającego na rozwój, inwestycje, nowe technologie i wysoką jakość świadczeń.

Misją firmy jest niesienie pomocy pacjentom z pełnym zrozumieniem i życzliwością. Dokładamy wszelkich starań aby nasi pacjenci poprawili jakość swojego życia poprzez świadczenie wysokiej jakości usług. Mieścimy się w samym sercu osiedla Chełm, w Pasażu Chełmskim przy ul. Cieszyńskiego 36,lokal nr 46, I piętro. Świadczymy usługi dla klientów komercyjnych, a także w ramach kontraktu NFZ. Wykonujemy także zabiegi w warunkach domowych.

Oferujemy:
  • Stabilną współpracę w firmie z 20 letnim stażem i pewnej pozycji na rynku
  • Możliwość długofalowej współpracy
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności – podstawa oraz premie
  • Możliwości rozwoju przez kursy i szkolenia
  • Atmosferę opartą na współpracy, zaufaniu i dzieleniu się wiedzą
  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi i metod fizjoterapeutycznych
  • Przy placówce znajduje się duży parking, a także winda dla osób z utrudnieniami chodu

Wymagania :
  • Wykształcenie magisterskie w dziedzinie fizjoterapii lub licencjackie w tym kierunku.
  • Posiadanie aktualnego numeru prawa wykonywania zawodu
  • Zdolność do pracy w zespole oraz samodzielności w podejmowaniu decyzji terapeutycznych
  • Cierpliwość, empatia oraz umiejętność budowania zaufania u pacjentów oraz dostosowania stylu komunikacji do pacjenta
  • Umiejętność interpretacji wyników badań diagnostycznych i stosowanie ich w planowaniu terapii w zakresie rehabilitacji ambulatoryjnej i domowej
  • Odpowiedzialność w utrzymaniu czystości i higieny w miejscu pracy oraz przestrzeganie standardów bezpieczeństwa i higieny
  • Gotowość do pracy zmianowej oraz dyspozycyjność (możliwa praca także w weekendy)
  • Mile widziane odbyte szkolenia i kursy zawodowe
  • Dużym plusem jest także prawo jazdy i własny pojazd

Zakres obowiązków:
  • Wykonywanie różnych technik terapeutycznych, takich jak masaż, mobilizacje stawów, ćwiczenia rehabilitacyjne, elektroterapia, kinezyterapia
  • Prowadzenie ocen i diagnoz fizjoterapeutycznych
  • Opracowanie i realizacja planów rehabilitacji
  • Monitorowanie postępów pacjentów i dostosowywanie terapii
  • Doradzanie pacjentom w zakresie samodzielnej rehabilitacji i dbania o zdrowie, udzielanie wskazówek dotyczących właściwej techniki wykonywania ćwiczeń
  • Prowadzenie dokumentacji medycznej

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych proszę przesyłać na adres Aplikuj