Oferta opublikowana10.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżauroda / rekreacja / zdrowy styl życia

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Wólczańska 191/195, 90-531 Łódź, powiat: m. Łódź, woj: łódzkie

Zakres obowiązków: - umiejętność planowania jadłospisów ze zgłoszeniami wszystkich diet obowiązujących w Szpitalu, - kontrola jakości produktów żywnościowych oraz nadzór nad ich przechowywaniem i przydatnością do spożycia - nadzór nad dokładnością sporządzania potraw wg zasad dietetyki, diet specjalnych oraz diet wymagających dokładności wagowej, kalorycznej, jakościowej oraz zgodnie z wskazówkami lekarza - nadzór nad stanem sanitarno-epidemiologicznym pomieszczeń Kuchni, kuchenek oddziałowych oraz lodówek dla pacjentów zgodnie z zasadami Dobrej Praktyki Higienicznej , Dobrej Praktyki Produkcyjnej , HACCP oraz wydawaniem potraw na oddziały szpitalne - umiejętność analizy zagrożeń przy produkcji posiłków - opracowywanie wskazówek dietetycznych chorym oraz organizowanie dla nich szkoleń

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 6 347 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 13.05.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Uprawnienia: Dietetyk

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 1

Inne wymagania: Studia w zakresie dietetyki na kierunku przyporządkowanym do dyscypliny nauki medyczne, nauki farmaceutyczne, nauki o zdrowiu lub nauki o kulturze fizycznej w zakresie dietetyki, i uzyskanie co najmniej tytułu zawodowego licencjata

Pracodawca

Nazwa: Wojewódzki Specjalistyczny Szpital im. M. Pirogowa w Łodzi

Adres: Wólczańska 191/195, 90-531 Łódź, powiat: m. Łódź, woj: łódzkie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV