Cukiernik

Kraków / Dębniki
Oferta opublikowana19.05.2024
Rodzaj umowykontrakt b2b
Wymiar etatudodatkowa
Branżahotelarstwo / gastronomia / turystyka

Opis oferty pracy

Cukiernia w Skotnikach ul . Hufcowa poszukuje samodzielnego cukiernika.

Zakres obowiązków na stanowisku :

praca 5/6 dni w tygodniu

przygotowywanie wyrobów cukierniczych wedle receptur

kontrola jakości

utrzymanie porządku na stanowisku pracy

Nasze wymagania:

doświadczenie

komunikatywność

Inicjatywa , zapał i entuzjazm w działaniu

aktualne orzeczenie do celów sanitarno - epidemiologicznych ,

znajomość ciast francuskich , półfrancuskich, drożdżowych

gotowość do pracy 6 dni w tygodniu.

Oferujemy:

Wynagrodzenie uzaleznione od doswiadczenia ok, 5000/6000 netto

Stabilne zatrudnie w oparciu o umowe lub B2B

Przyjemna atmosfera

Jeżeli spełniasz nasze oczekiwania i zainteresowało Cie praca w naszym zespole prześlij proszę nam swoje CV

Informujemy ze skontaktujemy sie tylko z wybranymi kandydatami .