BRYGADZISTA MAJSTER ZMIANY TARTAK z zakwaterowaniem dla par

Warszawa
Oferta opublikowana20.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżahr / kadry i płace

Opis oferty pracy

Firma zajmująca się wytwarzaniem wyrobów ogrodowych zatrudni na stanowisko BRYGADZISTA MAJSTER ZMIANY NA MASZYNOWNIE

Obowiązki na stanowisku:

-rozdawanie załodze pracy na maszynowni elementów drewnianych

-robienie raportów pracy pracowników zmiany

-szkolenie pracowników przy stanowiskach

Wymagania co do stanowiska:

-Mile widziane doświadczenie w przemyśle drzewnym

-Mile widziane wykształcenie techniczne

-umiejętność pracy w zespole

-umiejętność zarządzania zespołem

Oferujemy stabilną pracę w zgranym zespole!!!

Kontakt pod numerem telefonu: 6010871958

lokalizacja Nowe Miasteczko, możliwość zakwaterowania
możliwość przyjazdu do dwuosobowego pokoju dla par, praca na stałe