BRYGADZISTA/KA

Warszawa
Oferta opublikowana10.05.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżahr / kadry i płace

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Szaserów 128, 04-349 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: - nadzór nad produkcją dań według ściśle określonych receptur, - nadzór nad pracą procesem przygotowywania i wytwarzania produktów, poprzez kontrolę produktu i zgodności procesów z obowiązującymi standardami i natychmiastowe reagowanie na dostrzeżone nieprawidłowości, - zarządzanie koordynacja i kontrola pracy podległego zespołu, - kontrola czasu pracy pracowników, - dbałość o najwyższą jakość produkcji, optymalizację wydajności i minimalizację kosztów, - organizacja pracy podległemu zespołowi oraz nadzór nad pracownikami, - motywowanie, - ocenianie i kontrola pracy podległych pracowników, - kontrola i utrzymanie zasad systemu HACCP oraz standardów firmy, - szkolenie i wdrażanie pracowników nowozatrudnionych.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 242 do 4 600 PLN

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 10.05.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: pomaturalne/policealne, kierunek: techniczne/zawodowe

Języki: polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania pożądne

Uprawnienia: książeczka zdrowia dla celów sanitarno-epidemiologicznych

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania: wykształcenie: pomaturalne/policealne lub techniczne/zawodowe mile widziana książeczka sanepidu, pół roku doświadczenia zawodowego, komunikatywna znajomośc j. polskiego. Na początku umowa zlecenie, a potem umowa o pracę. Premie i dodatki do uzgodnienia. Wykształcenie: pomaturalne/policelane lub techniczne/zawodowe mile widziana książeczka sanepidu, pół roku doświadczenia zawodowego, komunikatywna znajomość j. polskiego. Na początku umowa zlecenie, a potem umowa o pracę. Premie i dodatki do uzgodnienia. Wykształcenie: pomaturalne/policelane lub techniczne/zawodowe mile widziana książeczka sanepidu, pół roku doświadczenia zawodowego, komunikatywna znajomośc j. polskiego. Miejsce pracy: Szaserów 128. (Praga Południe) Godziny pracy 6-19. Zgłoszenia: e-mail:, tel.: 693467879, e-mail.: Aplikuj Miejsce pracy: Szaserów 128. (Praga Południe) Godziny pracy 6-19.

Pracodawca

Nazwa: NAPRZÓD CATERING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: Traktorowa 126/301, 91-204 Łódź, powiat: m. Łódź, woj: łódzkie

Nazwa Urzędu Pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Po uzgodnieniu z pracodawcą