Sprzedawca - Magazynier (sprzęt do grillowania)

Warszawa
Oferta opublikowana20.05.2024
Oferta wygasa14.08.2024
Wymiar etatupełny etat
Branżasprzedaż i obsługa klienta

Aktualnie dla jednego z Klientów - lidera w obszarze sprzedaży urządzeń do grillowania oraz akcesoriów - poszukujemy Kandydatów i Kandydatek na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa, Wawer

Zakres obowiązków:

  • Obsługa klienta.
  • Dbanie o ekspozycję towaru.
  • Przyjmowanie dostaw, organizacja przestrzeni magazynowej.
  • Obsługa sprzedaży internetowej (grille i akcesoria).

Profil Kandydata:

  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Umiejętność samodzielnego planowania i realizacji zadań oraz ustalania priorytetów.
  • Odpowiedzialność, skrupulatność, zaangażowanie.
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego.
  • Doświadczenie w kontaktach bezpośrednich z klientami,
  • Miła aparycja i łatwość nawiązywania relacji.

Wymagania:

  • Mile widziana pasja do grillowania połączona z wiedzą kulinarną.
  • Swobodne poruszanie się w obsłudze sprzedaży internetowej.
  • Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej.
  • Umiejętności techniczno-manualne.
  • Doświadczenie w pracy na magazynie.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie za pośrednictwem Agencji Pracy Tymczasowej w okresie próbnym,
  • Stawkę 30 zł/h brutto,
  • Umowę o pracę po okresie próbnym,
  • Wynagrodzenie zawsze na czas,
  • Możliwości rozwoju zawodowego w strukturach firmy oraz zdobycie cennego doświadczenia,
  • Atrakcyjną lokalizację : 100m od stacji PKP Warszawa Anin.
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1