Oferta opublikowana24.04.2024
Oferta wygasa19.06.2024
Branżaprodukcja

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Spawacz

Obowiązki

Główne obowiązki:

  • spawanie części wykonanych z różnych materiałów
  • obsługa narzędzi spawalniczych
  • czytanie rysunku technicznego
  • kontrola jakości wykonanej pracy
  • przestrzeganie instrukcji stanowiskowych

Wymagania

Wymagamy:

  • doświadczenia w pracy jako spawacz
  • mile widziane wykształcenie zawodowe lub kurs specjalistyczny
  • punktualności
  • gotowości do rozpoczęcia pracy od zaraz
  • zaangażowania

Oferujemy

Nasza oferta:

  • umowa o pracę
  • możliwość podjęcia stałej współpracy
  • stałe godziny pracy
  • dofinansowanie do wczasów
  • praca w firmie z tradycją