Praca przy rozbiórkach azbestu

Kopenhaga
Umowa o pracę5 100 €brutto / godz.
Oferta opublikowana06.05.2024
Oferta wygasa30.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżabudownictwo
Rodzaj stanowiskapracownik fizyczny

Wstęp

  • Aktualnie poszukujemy dla naszego klienta w Danii osoby do pracy na stanowisku: Pracownik do rozbiórek z uprawnieniami do pracy z azbestem Miejsce pracy znajdują się na Jutlandii w okolicach Kopenhagi

Obowiązki

  • Rozbiórka dachów oraz innych elementów zawierających azbest
  • Zabezpieczanie elementów zawierających azbest
  • Inne prace związane z rozbiórkami

Wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie w wyżej wymienionym zawodzie
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Uprawnienia do pracy z azbestem

Oferujemy

  • Duńska umowa o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie 190kr brutto na godzinę
  • Pomoc z zakwaterowaniem (Pokoje zawsze jednoosobowe)
  • Pomoc z uzyskaniem wszystkich dokumentów niezbędnych do pracy w Danii - Numer Cpr, karta podatkowa, żółta oraz niebieska karta ubezpieczeniowa
  • Wynagrodzenie za pracę co 14 dni
  • Moliwość długiej współpracy