Operator linii produkcyjnej - dwie zmiany, wolne weekendy

Grodzisk Mazowiecki
Oferta opublikowana13.05.2024
Oferta wygasa07.08.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Opis oferty pracy

Dla naszego klienta, firmy produkcyjnej, poszukujemy osób na stanowisko: Operator linii produkcyjnej.

Zakres obowiązków:

-Obsługa linii produkcyjnej
-Obsługa wózka widłowego
-Prowadzenie dokumentacji dotyczącej procesów produkcji
-Raportowanie procesu i usterek
-Realizacja zleceń produkcyjnych zgodnie z planem produkcji
-Porządkowanie hal i terenu zakładu produkcyjnego

Oferujemy:

-Zatrudnienie na podstawie Umowy o Pracę
-Stałe, stabilne zatrudnienie
-System premiowy po okresie próbnym
-Pakiet benefitów (karta multisport, ubezpieczenie grupowe, opiekę medyczną)
-Dwuzmianowy tryb pracy
-Wolne weekendy

Wymagania:

-Chęć podjęcia stałej współpracy
-Punktualność, rzetelność, uczciwość
-Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym
-Dyplom ukończenia szkoły średniej bądź zawodowej
Mile widziane: doświadczenie w pracy na produkcji i umiejętność obsługi wózków widłowych (uprawnienia UDT)
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1