Automatyk do zakładu produkcyjnego

Częstochowa
Oferta opublikowana17.05.2024
Oferta wygasa03.06.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Wstęp

  • Poszukujemy Automatyka do Zakładu Produkującego Lody w Częstochowie.

Obowiązki

  • Programowanie, konserwacja i naprawa systemów automatyki przemysłowej.
  • Monitorowanie pracy urządzeń sterujących w procesie produkcji.
  • Współpraca z innymi działami zakładu w celu utrzymania sprawnego funkcjonowania maszyn.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub średnie techniczne w dziedzinie automatyki.
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oferujemy pracę na pełen etat w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym.
  • Zapewniamy konkurencyjne wynagrodzenie oraz dodatkowe benefity.
  • Rozwój zawodowy dostajesz możliwość rozwoju swoich umiejętności w dynamicznym środowisku pracy.
  • Przyjazną atmosferę nasz zespół to grupa ludzi, którzy cenią sobie współpracę i wzajemne wsparcie.
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1