SPECJALISTA

Dęblin
Oferta opublikowana17.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżakadra zarządzająca

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Dywizjonu 303 35, 08-521 Dęblin, powiat: rycki, woj: lubelskie

Zakres obowiązków: 1) przygotowywanie dokumentacji do postępowań o udzielenie zamówień publicznych na rzecz organizacji AMO: - sporządzanie opisu przedmiotu zamówienia, - wykonywanie szacowania wartości zamówienia, - sporządzanie wniosku do Działu Zamówień Publicznych, - współpraca z Działem Zamówień Publicznych LAW w celu sprawnej realizacji wniosków AMO LAW, 2) nadzorowanie realizacji umów dotyczących usług i dostaw materiałów i części: - prowadzenie korespondencji w zakresie realizacji umowy, reklamacji, - dbałość o zachowanie dyscypliny finansowej LAW, realizacja umów do wartości zawartej w umowach podpisanych z wykonawcami, - udział w protokolarnym odbiorze przedmiotów i usług w zakresie zabezpieczenia organizacji AMO, przygotowywanie protokołów i przedstawianie do zatwierdzenia Dowódcy ACSL, - przekazywanie protokołów przyjęcia do wykonawców umów, -sprawdzenie prawidłowości dostarczonych przez wykonawcę faktur, - archiwizacja dokumentacji z realizacji umów, 3) nadzorowanie procedowania faktur wystawionych dla LAW w zakresie: - weryfikacja prawidłowości wystawionych przez wykonawców faktur w zakresie zgodności z realizowaną usługą lub dostawą, - ewidencjonowanie faktur, - nadzorowanie terminowości wykonania płatności, - prawidłowy opis faktur zgodnie z wymaganiami Kwestury LAW, 4) współpraca w zakresie gospodarki magazynowej z magazynierem organizacji AMO ACSL: - pilnowanie minimalnych stanów magazynowych oraz zamawianie z wyprzedzeniem materiałów, części oraz podzespołów wymaganych do zabezpieczenia obsług technicznych wykonywanych przez organizację AMO, - weryfikacja dokumentów dostarczonych podzespołów na zgodność z wymaganiami EASA, - organizowanie procedur wykonania napraw oraz zakupów awaryjnych dla podzespołów zdemontowanych ze statków powietrznych, 5) opracowywanie raportów i sprawozdań dotyczących zakupu przedmiotów i usług w zakresie zabezpieczenia organizacji AMO, 6) udział w opracowywaniu planu finansowego na dany rok kalendarzowy (w swoim zakresie odpowiedzialności), z uwzględnieniem rodzaju zamówienia, przewidywanego trybu lub innej procedury udzielenia zamówienia, orientacyjnej wartości zamówienia, przewidywanego terminu wszczęcia postępowania oraz bieżąca jego analiza, 7) bieżąca kontrola wykorzystywania budżetu ACSL w oparciu o obowiązujący plan wydatków środków finansowych na dany rok kalendarzowy, 8) współpraca z Pionem Kanclerza w zakresie rozliczeń finansowych, 9) dbanie o czystość miejsca pracy oraz przestrzeganie przepisów BHP i ppoż,

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę w zastępstwie

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 6 360 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.06.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, wyższe (w tym licencjat)

Wymagania dodatkowe

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie wyższe i minimum 3-letni udokumentowany staż pracy, lub wykształcenie średnie i minimum 8-letni udokumentowany staż pracy. znajomość ustawy Prawo zamówień publicznych, znajomość Rozporządzenia Komisji UE nr 1321/2014 w szczególności załączników: PART-145, PART-M, PART-CAO. Komplet dokumentów w zamkniętej kopercie z dopiskiem: "Dotyczy zatrudnienia na stanowisku specjalisty w ACSL należy złożyć w Kancelarii Jawnej Lotniczej Akademii Wojskowej lub drogą pocztową na adres: Lotnicza Akademia Wojskowa ul. Dywizjonu 303 nr 35 08-521 Dęblin w terminie do dnia 31.05.2024 r. (liczy się data wpłynięcia do Kancelarii Jawnej LAW).

Pracodawca

Nazwa: Lotnicza Akademia Wojskowa

Adres: Dywizjonu 303 35, 08-521 Dęblin, powiat: rycki, woj: lubelskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rykach

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: 1) list motywacyjny, 2) życiorys (CV), 3) kwestionariusz osobowy, 4) kopie dokumentów potwierdzających okresy zatrudnienia (świadectwa pracy, zaświadczenia), 5) kopie dokumentów poświadczających wykształcenie, 6) kopie innych dokumentów, potwierdzających posiadane kwalifikacje i umiejętności przydatne na stanowisku, na które przeprowadzana jest rekrutacja. 6. Dodatkowo, kandydat proszony jest o przesłanie wypełnionego oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych szczególnych kategorii, którego wzór jest załączony pod ogłoszeniem,