Oferta opublikowana28.02.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Branżaprodukcja

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Bredstrupvej 50, 8500 Grenaa, Dania

Zakres obowiązków: HSM INDUSTRI A/S, Grenaa, Dania, poszukuje zaangażowanych spawaczy z doświadczeniem, dobrymi umiejętnościami, z certyfikatami 141 TIG i 138/136 MAG - dbających o standardy, do stałego zatrudnienia w Grenaa

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Liczba godzin w tygodniu: 37

Wynagrodzenie brutto: od 180 DKK

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Data rozpoczęcia: 01.03.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne, kierunek: spawanie

Języki: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Certyfikaty spawalnicze: ISO 9606-1 ważny certyfikat 141 TIG (stal czarna i nierdzewna) spoina BW+FW (spoina czołowa i pachwinowa) Grubość materiału: doświadczenie w spawaniu materiału o grubości od 1 do14 mm Pozycja: H-L045 ISO 9606-1 ważne 138/136 (MAG) spoina: BW+FW grubość materiału >3 mm pozycja: H-L045 i PF + PE Umiejętność pracy samodzielnej i w zespole. Wysoki standard jakości i bezpieczeństwa. Wymagane doświadczenie: odpowiednie doświadczenie w spawaniu metodą MIG MAG i TIG

Pracodawca

Nazwa: HSM INDUSTRI A/S

Adres: pracodawca: Aplikuj i do wiadomości doradcy EURES w Polsce (Marcin Lewandowski, WUP Łódź) Aplikuj

Nazwa Urzędu Pracy: Wojewódzki Urząd Pracy w Łodzi

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: angielski

Wymagane dokumenty: cv i krótki list motywacyjny