PRACOWNIK SOCJALNY - OFERTA STAŻU PRZEZNACZONA DLA OSÓB BEZROBOTNYCH ZAREJESTROWANYCH W URZĘDZIE PRACY W SŁUPCY

Słupca
Oferta opublikowana17.05.2024
Wymiar etatupełny etat

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Słupca, powiat: słupecki, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków: 1) Przyjmowanie interesantów i udzielanie rzetelnych informacji dotyczących realizacji zadań zakresu rehabilitacji społecznej, 2) Udzielanie szczegółowych informacji na temat programów PFRON, 3) Obsługa Systemu Wsparcia Osób Niepełnosprawnych (SOW), 4) Pomoc osobom niepełnosprawnym przy wypełnianiu wniosków, 5) Przyjmowanie i realizacja wniosków z zakresu rehabilitacji społecznej wynikających z ustawy o rehabilitacji zawodowe i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, 6) Sporządzanie obowiązującej sprawozdawczości, 7) Wyszukiwanie i aplikowanie o środki w programach zmierzającyhc do ograniczania skutków niepełnosprawności, w tym organizacja Dnia Osób Niepełnosprawnych i innych imprez okolicznościowych.

Rodzaj zatrudnienia: Nie dotyczy

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Stypendium brutto: 1 790,3 PLN

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 03.06.2024

Data zakończenia: 02.12.2024

Wymagania pożądne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Uprawnienia: cierpliwość

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: systematyczność.

Pracodawca

Nazwa: kontakt przez PUP

Adres: Piastów 2, 62-400 Słupca, powiat: słupecki, woj: wielkopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Słupcy

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV + skierowanie na staż