Oferta opublikowana13.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaopieka zdrowotna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Nieznanego Żołnierza 41, 77-400 Złotów, powiat: złotowski, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków: Przychodnia Panaceum poszukuje pielęgniarki do pracy w gabinecie zabiegowym. Obowiązki w ramach posiadanych kompetencji: wykonywanie szczepień ochronnych z kalendarza szczepień i zalecancyh (bez ich planowania), kwalifikacja do szczepień (grypa, covid), wykonywanie EKG, spirometrii, zakałdanie holterów RR, EKG, wykonywanie szybkich badań na paskach testowych, wymazówkach (z nosa lub gardła), wykonywanie iniekcji, opatrunków, powtarzanie recept w roli aystenta medycznego lub pielęgniarskich, wykonywanie pomiarów antropometrycznych, odnotowywanie wykonanych procedur w systemie KS-SOMED. Możliwe różne formy zatrudnienia - umowa o pracę lub kontrakt.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: dwie zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 03.06.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Uprawnienia: Dozór nad eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV, Pielęgniarka – prawo wykonywania zawodu, biegła obsługa komputera z obsługą internetu, komunikacja

Pracodawca

Nazwa: PRZEDSIĘBIORSTWO PODMIOTU LECZNICZEGO JERZY STĘPIEŃ PANACEUM P.L.

Adres: Ciesielska 4, 77-400 Złotów, powiat: złotowski, woj: wielkopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Złotowie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Brak danych.