Oferta opublikowana13.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatuczęść etatu
Branżafizyczna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Teren miasta Jastrzębie-Zdrój, 44-335 Jastrzębie-Zdrój, powiat: m. Jastrzębie-Zdrój, woj: śląskie

Zakres obowiązków: Prace remontowo/konserwacyjne w budynkach mieszkalnych jak i obejmujące teren wokół budynków, w zależności od potrzeb powstałych w trakcie eksploatowania budynków aby ich stan nie ulegał pogorszeniu wykonuje m.in. drobne prace: elektryczne, szklarskie, ślusarskie, konserwacyjne dekarskie, malarskie; prace na instalacji kanalizacyjnej, deszczowej, ciepłej i zimnej wody, prace na terenie zewnętrznym osiedla - związane z utrzymaniem terenów zielonych, prace brukarskie.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 0.75

Zmianowość: inna

Liczba godzin w tygodniu: 30

Liczba godzin w miesiącu: 120

Wynagrodzenie brutto: od 3 800 PLN

Opis wynagrodzenia: + 5% premii (stawka początkowa na okresie próbnym), system pracy równoważny, po okresie próbnym możliwość przejścia na umowę na czas nieokreślony. Praca na 3/4 etatu

System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 13.05.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B, umiejętności z zakresu prac ogólnobudowlanych

Wymagania pożądne

Uprawnienia: wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne, mile widziane doświadczenie

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: - praca na wysokości

Pracodawca

Nazwa: Górnicza Spółdzielnia Budownictwa Mieszkaniowego

Adres: W. Kubsza 12, 44-300 Wodzisław Śląski, powiat: wodzisławski, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Kontakt telefoniczny