Elektronik/ Automatyk na Koordynatora maszyn na produkcji

Kutno
Oferta opublikowana02.06.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżainżynieria

Opis oferty pracy

Międzynarodowa Firma produkcyjna poszukuje do swojego zespołu kandydata na stanowisko:

Koordynator maszyn na produkcji

Gwarantujemy:
• Długoterminowe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• Możliwość zdobycia unikalnych umiejętności i doświadczenia
• Możliwość awansu i rozwoju w strukturach firmy
• Atrakcyjne wynagrodzenie plus pakiet świadczeń
• Wolne weekendy (praca tylko poniedziałek-piątek)
• Pracę tylko na I zmianie
Zadania:
• Zarządzanie parkiem maszyn na produkcji
• Prowadzenie kalendarza konserwacji, serwisów i remontów maszyn
• Współpraca z dostawcami w ramach serwisu i naprawy maszyn
• Kontrola nad częściami wymiennymi
• Prowadzenie dokumentacji dot. maszyn
• Raportowanie
Oczekiwania:
• Wykształcenie kierunkowe (techniczne)
• Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
• Umiejętność analizy i czytania dokumentacji technicznej
• Samodzielność, odpowiedzialność
• Znajomość j. angielskiego (poziom A2)
• Otwartości na ambitne wyzwania i rozwój zawodowy

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie CV po przez odpowiedź na ogłoszenie
Uprzejmie prosimy o zamieszczenie klauzuli:
Oświadczam, że zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) wyrażam zgodę na przetwarzanie w procesie rekrutacji podanych przeze mnie dobrowolnie dodatkowych danych osobowych niebędących danymi, których pracodawca może żądać na podstawie przepisów prawa.