Sprzedawca w branży cukierniczo - piekarniczej

Łódź
Oferta opublikowana17.05.2024
Oferta wygasa03.06.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Wymiar etatupełny etat
Branżasprzedaż i obsługa klienta

Wstęp

  • Poszukujemy osób do pracy na stanowisko sprzedawcy w branży cukierniczo - piekarniczej. Miejsce pracy: Łódź - Bałuty, Widzew, Dąbrowa, Śródmieście
Numer referencyjny:APT: 21676

Obowiązki

  • Obsługa Klienta, kasy fiskalnej oraz terminala płatniczego
  • Przyjmowanie i sprawdzanie dostaw
  • Wydawanie reszty i dbanie o płynność kasy
  • Sporządzanie inwentaryzacji
  • Dbanie o estetykę witryn sprzedażowych
  • Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy

Wymagania

  • Aktualne badania sanitarno - epidemiologiczne
  • Brak wymaganego doświadczenia - chęć do nauki
  • Dyspozycyjność
  • Motywacja do pracy i obsługi Klienta

Oferujemy

  • Płatne przyuczenie do samodzielnego stanowiska
  • Stawkę godzinową 21,00 - 21,50 zł netto na start po okresie szkoleniowym
  • Wynagrodzenie miesięczne na konto bankowe bądź w gotówce
  • Umowę cywilnoprawną na start
  • Pracę w systemie 1-zmianowym od 10 do 12h (2-3 dni w tygodniu wolne)
  • Możliwość zaliczek po przepracowaniu 2-3 tygodni

Dodatkowe informacje

  • Zainteresowanych kandydatów zapraszamy do przesyłania swojego CV