Monter z umiejętnością spawania metodą TIG 141- praca w Danii

Olsztyn
Oferta opublikowana24.05.2024
Oferta wygasa18.06.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Wstęp

  • ATN Service ApS jest wiodącą agencją pracy zlokalizowaną w Brande w Danii. Prowadzimy rekrutację dla wielu duńskich firm działających w sektorze stalowym. Obecnie dla jednego z naszych klientów z rejonu Jutlandii poszukujemy doświadczonych monterów z umiejętnoscią spawania metodą TIG 141. Firma zajmuje się produkcją mebli ze stali nierdzewnej.

Obowiązki

  • Przygotowywanie i składanie elementów przy pomocy rysunku technicznego
  • Spawanie, szlifowanie oraz polerowanie

Wymagania

  • Język angielski w stopniu komunikatywnym
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Własny środek transportu
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • Po okresie próbnym praca na zmiane nocną
  • Zatrudnienie w oparciu o duńską umowę o pracę
  • Zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych
  • Pomoc z formalnościami
  • Stawka podstawowa 180dkk/h plus dodatek za pracę w godzinach nocnych 43,50 dkk
  • Możliwe rotacje 4/1,5/2,6/2

Dodatkowe informacje

  • Zainteresowane osoby proszę o przysłanie cv na adres anna@atnservice.dk / zofia@atnservice.dk / info@atnservice.dk
  • Kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 -15:30 pod numerem telefonu +48 453 143 863
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1