Cieśla dachowy/stolarz budowlany

Grenoble
Oferta opublikowana17.05.2024
Oferta wygasa05.07.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat

Wstęp

  • EuropaJOB, jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, w związku z rozwojem projektu, poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku: Cieśla dachowy/stolarz budowlany

Obowiązki

  • montaż i demontaż konstrukcji dachowych
  • wykonywanie więźb dachowych
  • wykonywanie konstrukcji drewnianych stosowanych w budownictwie
  • współpraca z innymi pracownikami
  • obsługa narzędzi stolarskich
  • praca na warsztacie stolarskim

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • dokładność, terminowość i samodzielność w wykonywanych pracach
  • wysoka motywacja ukierunkowana na realizację zadań
  • dobra organizacja czasu pracy własnej

Oferujemy

  • Stabilne i legalne zatrudnienie na podstawie umowy o prace tymczasową
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia + dieta + nadgodziny
  • Darmowe zakwaterowanie
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Opiekę polskiego rekrutera również po rozpoczęciu zatrudnienia
  • Opiekę koordynatora
  • Terminową płatność wynagrodzenia jednym przelewem na konto złotówkowe lub walutowe
  • Możliwość pomocy w organizacji przewoźnika
  • Dostarczenie karty ekuz
  • Pokrycie kosztów za badania lekarskie
  • Możliwość rozwoju w prężnie rozwijającej się firmie

Dodatkowe informacje

  • Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV
  • Administratorem danych jest EuropaJob Sp. z o.o. z siedzibą w Kraków 30-134, Kunickiego 5-201. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1