Oferta opublikowana17.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaopieka zdrowotna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: BRONIEWSKIEGO 4/6, 71-460 Szczecin, powiat: m. Szczecin, woj: zachodniopomorskie

Zakres obowiązków: 1. ZAPEWNIENIE OPIEKI PIELĘGNIARSKIEJ MIESZKAŃCOM DPS 2. WYKONYWANIE ZABIEGÓW PIELĘGNACYJNYCH ORAZ WYDAWANIE LEKÓW WEDŁUG ZALECEŃ LEKARSKICH 3. OBSERWACJA STANU ZDROWIA MIESZKAŃCÓW, PROWADZENIE DOKUMENTACJI 4. W UZASADNIONYCH PRZYPADKACH PODEJMOWANIE DZIAŁAŃ W ZAKRESIE STOSOWANIA PRZYMUSU BEZPOŚREDNIEGO PRZY ŚCISŁYM STOSOWANIU PROCEDUR 5. PROMOCJA ZDROWIA WOBEC MIESZKAŃCÓW, WSPÓŁPRACOWNIKÓW I OSÓB ODWIEDZAJĄCYCH 6. STOSOWANIE PROFILAKTYKI PRZECIWODLEŻENIOWEJ U MIESZKAŃCÓW 7. USTALANIE TERMINÓW I PRZYGOTOWANIE MIESZKAŃCÓW DO BADAŃ SPECJALISTYCZNYCH I DIAGNOSTYCZNYCH MOŻLIWOŚĆ PODJĘCIA PRACY NA 1/2 ETATU

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: dwie zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN

Opis wynagrodzenia: PLUS DODATEK STAŻOWY PLUS DYŻURY NOCNE (CAŁY ETAT)

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 17.05.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie zawodowe, medyczne

Uprawnienia: KSIĄŻECZKA ZDROWIA DO CELÓW SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNYCH

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: WYKSZTAŁCENIE W ZAWODZIE PIELĘGNIARKA, LICENCJAT PIELĘGNIARSTWA LUB TYTUŁ MAGISTRA PIELĘGNIARSTWA/POŁOŻNICTWA ORAZ PRAWO WYKONYWANIA ZAWODU PIELĘGNIARKI NA OBSZARZE RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE W PRACY Z OSOBĄ CHORUJĄCĄ PSYCHICZNIE

Pracodawca

Nazwa: DOM POMOCY SPOŁECZNEJ

Adres: BRONIEWSKIEGO 4/6, 71-460 Szczecin, powiat: m. Szczecin, woj: zachodniopomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV