PIELĘGNIARKA

Wrocław
Oferta opublikowana15.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaopieka zdrowotna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Farna 3, 51-313 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: 1) Wykonywanie wszystkich czynności związanych z przyjęciem mieszkańca do Domu Opieki wg opracowanych procedur, 2) Odnotowanie wykonywanych zaleceń u chorych w prowadzonej dokumentacji np. indywidualna karta zleceń, a w szczególności: - uczestnictwo w procesie utrzymania czystości na terenie Domu Opieki; - wykonywanie zleceń przez lekarza, zabiegów wg obowiązujących metod; - wykonywanie zaleceń przez lekarza i dopilnowanie, aby leki były przyjęte przez chorego w jej obecności w godzinach i ilościach wyznaczonych przez lekarza; 3) Wykonywanie wszelkich czynności koniecznych dla należytego pielęgnowania chorych, a zwłaszcza: - czuwanie nad utrzymaniem w należytej czystości ciała, głowy, jamy ustnej chorych i ich bielizny pościelowej i osobistej; - udzielanie pomocy przy zaspokojeniu potrzeb fizjologicznych przez ciężko chorych; - odpowiednie częste prześcielenie łóżka i umożliwienie zmian pozycji ciężko chorego; - podawanie chorym posiłków we właściwym czasie i zgodnie z zaleconą dietą; - karmienie ciężko chorego; - kontrola nad właściwym przechowywaniem żywności, 4) Sporządzanie sprawozdań w książce raportów pielęgniarskich z poczynionych obserwacji o stanie i zachowaniu się chorych. 5) Czuwanie nad bezpieczeństwem mieszkańca Domu Opieki. 6) Obchodzenie pokoi chorych podczas dyżuru nocnego, co 20 min 7) Bezzwłoczne poinformowanie kierownika zespołu terapeutyczna - opiekuńczego i właściwego lekarza w razie: - popełnienia pomyłki przy podawaniu leku lub wykonaniu zabiegu, - niemożności wykonania zabiegu, - pogarszaniu się stanu zdrowia chorego, - śmierci chorego 8) Pobieranie na zlecenie lekarza materiałów do badań analitycznych. 9) Zgłaszanie się na każde wezwanie mieszkańca Domu Opieki. 10) Pielęgniarka pod żadnym pozorem nie może podawać leków na własną odpowiedzialność. 11) Kształtować właściwe postawy i zachowania mieszkańca. 12) Zapewnić bezpieczeństwo mieszkańcom (szczególnie agresywnym i z tendencjami samobójczymi). Praca w godz.: 7.00-19.00, 19.00-7.00. Oferta dostępna w sali C. Kontakt z pracodawcą - tel.: 71 345 79 57 w. 156 lub e-mail: Aplikuj

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: inna

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 55 do 55 PLN

Opis wynagrodzenia: brutto/godz. + dodatek za wysługę lat, + dodatek nocny: 65% stawki godzinowej, + dodatek świąteczny: 45% stawki godzinowej

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 20.05.2024

Wymagania konieczne

Zawody: Pielęgniarka

Wykształcenie: średnie zawodowe, medyczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie: średnie z kwalifikacjami, staż pracy: brak wymagań

Pracodawca

Nazwa: DOM POMOCY SPOŁECZNEJ DLA DOROSŁYCH PROWADZONY PRZEZ ZGROMADZENIE SIÓSTR MARYI NIEPOKALNANEJ

Adres: Farna 3, 51-313 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: -