Tester manualny (bankowość i ubezpieczenia)

Kraków
Oferta opublikowana13.04.2024
Oferta wygasa08.07.2024
Branżaadministracja biurowa

Obowiązki

    • Prowadzenie testów zgodnie z procedurami i standardami wytwarzania oprogramowania
    • Projektowanie przypadków i scenariuszy testowych
    • Tworzenie specyfikacji i dokumentacji testowej
    • Współpraca z działem programistów i analityków
    • Weryfikacja błędów zgłaszanych przez użytkowników
    • Kreatywne rozwiązywanie problemów związanych z powierzonymi zadaniami

Wymagania

    • Wykształcenie wyższe informatyczne lub ekonomiczne
    • Minimum 1 rok komercyjnego doświadczenia w zakresie przygotowania scenariuszy testowych, testowania oprogramowania oraz dokumentowania wyników testów.
    • Wiedza QA na poziomie certyfikatu ISEB/ ISTQB
    • Znajomość:
      • narzędzi wspomagających testy (np. Selenium, Selenide, HP Mercury Quality Center, TestLink)
      • systemu obsługi zgłoszeń JIRA, Confluence
    • Język angielski na poziomie umożliwiającym tworzenie i czytanie dokumentacji technicznej
    • Umiejętność analitycznego myślenia oraz pracy w zespole
    • Mile widziane:
      • doświadczenie w testowaniu oprogramowania dla sektora bankowego lub ubezpieczeniowego
      • chęć rozwoju w dziedzinie automatyzacji testów

Oferujemy

    • Udział w międzynarodowych projektach realizowanych dla firm z sektora finansowego i ubezpieczeniowego
    • Profesjonalny rozwój zawodowy - możliwość ścieżki kariery na stanowiskach eksperckich technicznych, biznesowych i managerskich
    • Indywidualny plan szkoleń i konferencji
    • Możliwość długoterminowej współpracy - nie zatrudniamy „pod jeden projekt”
    • Stabilna forma zatrudnienia – umowa o pracę lub B2B
    • Praca hybrydowa (w podziale 60% pracy stacjonarnej i 40% pracy zdalnej)
    • Elastyczne godziny pracy
    • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
    • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności
    • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia

Dodatkowe informacje

Źródło: Comarch/Praca